Tungstic Acid

volframhappe pilt

Mis on volframhape?

Hiina nimi: 钨 酸
Inglise nimi: Tungstic Acid
Keemiline valem: H 2 WO 4
Molekulmass : 249
Sulamistemperatuur : 698 ° C (põleb)
Tihedus: 4.18
Lahustuvus: 730 g / l (20 ° C)
CASi number : 10213-10-2
Tolliseadustik: 28418000
Omadused: värvitu kristalne või valge kristalne pulber. Kuivas õhus, 100 ed, langenud kristallvesi. Lahustatud vees, etanoolis lahustumatu. Suhteline tihedus on 3,23 ~ 3,25. Temperatuur 698 ° C (veevaba).
Hoiustamine: suletud ja kuiv hermeetik.

Tungstiinhape on kollane läikiv lehtkristall või kristalne pulber, lahustuv vees, etanoolis lahustumatu, ammoniaagis veidi lahustuv. Ilmastikukindel õhus. Kuumutatakse veevaba kristalliseerumisest tingitud vee kadu 100 ° C-ni. Reageerib koos tugeva happega (välja arvatud vesinikfluoriidhape), et moodustada vees lahustumatu kollane volframhape, reageerib fosforhappega või fosfaadiga, moodustades fosfossunghappe heteropoolhappe kompleksi, reageerib orgaaniliste hapetega nagu viinhape, sidrunhape ja oksaalhape, moodustades vastava orgaanilise aine happe võrgustik Ühend.

Ettevalmistus

Volframioksiidi ja naatriumhüdroksiidi reaktsioon või volframikontsentraadi ja naatriumhüdroksiidi surve keetmine volframhappe lahuse saamiseks, rafineerimine, filtreerimine, ioonivahetus ja muud protsessid, lisandite eraldamine ja seejärel volframhappe toodete aurustamine.